Регулятор ценных бумаг Украины хочет признать криптовалюты финансовым инструментом

 

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку Украины (НКЦБФР) вынесет на обсуждение Совета финансовой стабильности вопрос о признании криптовалют финансовым инструментом. Об этом сообщил глава комиссии Тимур Хромаев.

«Сьогодні на конференції #IOSCO говоримо про криптовалюти та ІСО і декілько висновків вже формулюються:
1. Крипто індустрія за останні три роки активно розвивалась і через активну практику почала формулювати півні стандарти, правила та питання щодо ведення діяльності. «Точка неповернення» вже в минулому, і крипто індустрія залиши в’ється та стає невід’ємною частиною єкономічних та фінансових відносин. Тому існуючи питання визнання статусу, діяльності та наслідків потребують адаптації та законодавчо/нормативного визнання фінансовими регуляторами.
2. Потрібно розглянути крипто активи та діяльність з ними в межах існуючих «старих» правил на основі принципів та суті, а не форми (паперова, цифрова, тощо) та сформулювати нові правила враховуючи дуже динамічний розвиток цієї індустрії.
3. До міжнародних стандартів ще далеко, тому крипто норми та правила будуть визначатись на рівні національних законодавств.
Враховуючи це, вважаю що дуже вчасним розглянути на найближчому засіданні Ради фінансової стабільності питання визнання деяких крипто одиниць, як фінансовий інструмент, сформулювати підходи до визнання діяльності з ними та розпочати процедури відповідні законодавчі процеси.»

Источник: https://forklog.com/regulyator-tsennyh-bumag-ukrainy-hochet-priznat-kriptovalyuty-finansovym-instrumentom/

Связаться с нами

Чтобы связаться с нами, заполните
форму обратной связи.